Noorte akadeemia III lennu esimene sessioon toimub juba 7-9 veebruar Harjumaal.

Noorte akadeemikud on välja valitud ning nii osalejad, kui Liberalismi akadeemia tegevjuht ootavad pikki silmi esimest sessiooni.

Esimene sessioon algab 7. veebruaril tutvumisõhtusöögiga Tallinnas, kus üllatuskülaline räägib oma teekonnast, ebaõnnestumistest ning õnnestumistest, mis on aidanud tal niivõrd kaugele jõuda. 

Laupäev 8.veebruaril minnakse üheskoos Kuke turismitallu, kus alustatakse kell 11 koolitusprogrammiga. Esimesse koolituspäeva jäävad ettekanded liberalismist, kui maailmavaatest ja võitlusest populismiga. Seejärel räägitakse ettevõtja, sotsioloog ja endise poliitik Rain Rosimannusega sellest, miks on valimiste ja poliitika kontekstis andmed kõige tähtsamad. Järgmise koolitajaks on Annika Arras, kes on Noorte akadeemia asutaja, tema räägib: kuidas võita valimisi ja ehitada üles personaalset strateegiat.

Esimese päeva lõpetab grupitöö ning hilisem jutuajamine noorte akadeemia vilistlastega.
Teisel päeval saavad noored coaching koolituse Eesti Tööandjate Keskliidu juhilt, Arto Aasalt.
Noortel akadeemikutel on mida oodata!

Noorte akadeemia on Liberalismi akadeemia poolt kokkupandud koolitusprogramm noortele vanuses 16-30, kus vormitakse igast noorest tulevane tippjuht. Programm koosneb kaheksast sessioonist ja vältab kokku poolteist aastat.